Gizlilik Politikası

Kullanım şartları, sözleşmemiz ve gizlilik politikamız aşağıdadır. www.evajinismus.com sitesine giren şahıslar aşağıda açıklanan kurallara uymayı kabul etmiş sayılırlar.

Bu internet sitesine www.evajinismus.com URL’sinden ulaşılmaktadır. Siteye ulaşım her zaman bu adres üzerinden gerçekleştirilecektir. Sitenin isim hakkı, sitede bulunan yazılı veriler, site içerisindeki  makaleler www.evajinismus.com a aittir. Sitede bulunan görsel verilerden bazıları “Public Domain Pictures” adreslerinden alınmıştır. Halk kullanımına açık olan görsellerle ilgili bütün yasal mevzuat bu iki siteye aittir. Sitede kullanılan diğer resimler www.evajinismus.com tarafından oluşturulmuş ve düzenlenmiştir. Tüm hakları saklıdır.

Evajinismus.com tarafından yazılı izin olmadığı halde makalelerin ve resimlerin yayınlanması, derlenmesi ve kopyalanması, farklı bir internet sitesinde ya da medya kanalları aracılığıyla okuyuculara sunulması ve kullanılması yasaktır.

Evajinismus.com sitesinde yer alan içeriklerin sitede yer alan yorumlar ve sosyal medya eklentilerindeki yorumlar da dahil olmak üzere doğruluğu, tıbbi güvenilirliği ve kesinliğiyle ilgili site yönetimi tarafından kesinlikle hiçbir garanti verilmemektedir.

Site yönetimi Evajinismus.com sitesinin sürekliliği ve kesintisiz hizmeti konusunda bir güvence vermez. Bununla birlikte sitede, kullanıcılara zarar verebilen virüs, yazılım ve herhangi teknik hatanın yer almadığı konusunda bir garanti vermez.

İşbu sitede yer alan çeşitli bağlantılar dolayısı ile üçüncü şahıslara ve şirketlere ait olan web adresleri bulunmaktadır. Bu web adreslerinin vermiş olduğu bilgiler, satmış olduğu ürünler ve sunduğu hizmetlerle ilgili Evajinismus.com tarafından bir denetim ve kontrol yapılmamaktadır. Sitemizde yer alan linklerin bulunduğu web sitelerinin içeriğinin kesinliği, güvenilirliği ve doğrulu konusunda tarafımızca herhangi bir garanti verilmemektedir.

İşbu Evajinismus.com sitesindeki görsel ve yazılı içerikler okuyucuların bilgi alması için üretilmiştir. Bu URL’ye girerek bu sitenin kullanımından doğacak zararları üstlenmiş olursunuz. İnternet sitemizde yer alan resimler ve yazılar bilgi amaçlı okuyuculara sunulmuş olup, sitede yer alan bilgilerin kullanılmasından ve uygulanmasından kaynaklı oluşabilecek herhangi bir zarar okuyucuyu bağlar. Sitede yer alan ilaç bilgileri bilgi amaçlı verilmiştir. Kullanılmasından kaynaklanan sorumluluk okuyucuya aittir. Sitede yer alan yüz maskeleri tıbbi tavsiye yerine geçmez. Yüz maskelerinin ve cilt maskelerinin ve site içerisinde yer alan bitkisel bilgilerin uygulanmasından doğacak zararlar okuyucunun sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgilere güvenmek suretiyle uygulanmasından oluşan herhangi bir işlemin sonucu okuyucuya aittir.

İşbu web sitesinde bulunan yorum kısmında yorum yapmış olan kullanıcılar sitemiz tarafından istenildiği durumlarda telefon numaraları, kimlik bilgileri, ip numaraları, elektronik posta adresleri, yazışma adresleri gibi ulaşım bilgilerini bize vermek yükümlülüğündedirler. İşbu web sitesinde yayınlanmış olan her türlü kullanıcı mesajları, yazılar, resimler ve benzeri eklemeler ile ilgili kişinin kendi görüşlerini yansıtmakta olup sadece kullanıcıyı bağlamaktadır.

Evajinismus.com’un yorum alanlarında iletilen mesajların içerdiği bilgiler ve dosyaların tarafımızca denetlenme zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte Evajinismus.com tek taraflı olarak sitemize gönderilmiş olan yorumları, bilgileri ve dosyaları;  yayınlamayı reddetme, değiştirme ve yeniden düzenleme hakkına sahiptir.

Evajinismus.com idari veya adli isteklere yanıt vermek amacıyla her türlü bilgiyi açıklama hakkını daima saklı tutmaktadır.

Evajinismus.com sitede yer almış olan yorumlar, siteye yapılan yüklemeler, eklemeler ve gönderilen mesajlarla ilgili içeriklerden sorumlu değildir. Yorum alanlarında yayınlanmış olan yorumlar, Evajinismus.com tarafından kabul edilmiş veya reddedilmiş olarak sayılamaz.

Evajinismus.com sitesinde ve Evajinismus.com sitesine bağlı olarak bulunan https://www.facebook.com/Eciltbakimicom ve https://twitter.com/eciltbakimi adlı Facebook ve Twitter sayfalarında yer alan yorumlarla ilgili aşağıda bulunan şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Suç içeren ya da suça teşvik eden nitelikte ya da ulusal ve uluslar arası kanunlara uymayan ya da bir başkasının kişisel hakkını zedeleyen, aşağılayan, hakaret eden, çiğneyen; bir başkasının özel hayatına ve kamu haklarına tecavüz teşkil eden ya da fikri mülkiyet hukuku ve bu hukukla ilgili diğer kanunlar tarafından korunan patent, ticari sır, telif hakkı ya da diğer düşünsel mülkiyet hakkı ve bütün bunların yanında eser sahibinden izin ve onay alınmadan işleme, derleme, kopyalama gibi eser hakları ihlali ve tecavüzü teşkil eden her türlü yazı, yorum, resim, fotoğraf, yazılım programı, haber, makale ve benzerleri,
  • 18 yaşından küçükleri cinselliğe ve şiddete yönelten ve teşvik eden ya da kanun dışı faaliyetlerle ilgili eğitici bilgi veren, yasadışı silahların üretimi, nasıl yapıldığı ve satıldığı konusunda bilgi veren mesaj ve yorumlar,
  • nefret, ırkçılık, kin, bağnazlık, başkalarına karşı her türlü psikolojik ve fiziki tecavüzü teşvik eden ya da 18 yaşından küçüklere zararlı olabilecek, saldırgan, rahatsız edici ya da başkalarına saldırganlığı teşvik edici, her türlü yorum, yayın, mesaj,
  • Zararlı spam, virüs veya virüs oluşturan her türlü yorum, mesaj, yükleme ve eklemeler, istenmediği halde gönderilen e-postalar, toplu e-postalar, zincirleme mektuplar ya da spam göndermek ya da evajinismus.com adresini ticari bir amaç doğrultusunda kullanmak, satış, reklam gibi ticari faaliyetlerle ilgili unsurlar taşıyan mesaj ve yorumlar bırakmak, eklemek ya da yükleme yapmak,
  • içeriği hukuka aykırı olan, tehdit edici, yıldırıcı, hakaret niteliğinde, genel ahlak kurallarına aykırı, edebe aykırı, pornografik, aşağılayıcı, küfürlü, lekeleyici, karalayıcı ve buna benzer her türlü görüş ve bilginin yorumlarda yer alması ya da sitenin herhangi bir alanına iletilmesi,
  • sitenin diğer kullanıcılarına verilmek amacıyla ve ticari amaçla ya da yasalar ve hukuka aykırı amaçlar doğrultusunda kullanmak amacıyla evajinismus.com sitesini kullananların kişisel bilgilerini ve şifrelerini istemek ya da almak yasaktır.

Bu kurallara uyulmaması durumunda oluşabilecek herhangi bir hukuki ve cezai tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Kullanıcı tüm bu konularla ilgili, evajinismus.com sitesinin yönetiminin karşı karşıya kalacağı her türlü talep ve ödemek zorunda kalacağı cezai ve idari para cezalarını ve her türlü tazminatı evajinismus.com’a ödemekle yükümlüdür.
Evajinismus.com yukarıda bulunan kullanım koşullarını dilediği bir zamanda yeniden düzenleme, güncelleme ve değiştirme haklarını elinde tutar. Kullanıcıların bize iletmiş oldukları adresleri ve sitemizin herhangi bir alanında paylaşmış oldukları adresleri, kullanıcıya yapılacak bilgilendirme için yasal adres olarak kabul edilmektedir.

Evajinismus.com sitesinin yorum bölümünde kullanıcıya ait URL adresi ve elektronik posta adresi talep edilmektedir. Evajinismus.com sitesi bu bilgiler dışında kullanıcıyla ilgili herhangi bir bilgiye kullanıcı iletmediği takdirde ulaşamaz.
Yukarıda bulunan yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir