Durağan bir cinsel yaşamı canlandırmak mümkün

cinsel yaşamı canlandırmak
cinsel yaşamı canlandırmak

İş yeri stresi, günlük sıkıntılar, çocuk faktörü. Tüm bunların birleşimi ile uzun ilişkiler ve evliliklerde cinsel yaşamın monotonlaşması çok sık görülen bir sorun. Uzun vadede çiftlerin heyecanı dışarda aramasına neden olan cinsel monotonluk mutsuz ya da ayrılıkla sonuçlanan ilişkilere sebebiyet veriyor.

Cinsel yaşamınızı hayatınıza katacağınız birkaç yenilikle canlandırabilir eski günlerin heyecanını yeniden yaşayabilir yaşatabilirsiniz.

İç giyim özeldir. Tekdüze giden cinsel yaşam görsellikle hareketlenecektir. Her gün yatağa girdiğiniz kıyafetiniz yerine partnerinize bir sürpriz yapın ve çarpıcı bir iç çamaşırı ile yatağa geçin. Canlı renklerin parlak kumaşların kullanılması ve jartiyer tercih etmeniz ortamı bir anda değiştirecektir.

Görsellikten sonra işitsel etki süreci cinsel ilişkiyi canlandıran bir etkidir. Yatakta ses çıkartın. Küçük inlemelerle gecenize heyecan katarsınız. Ayrıca seks sürecine hazırlanırken sessiz kalmak yerine yeri geldiğinde ayıp kelimeler kullanarak partnerinizi baştan çıkartın.

Kokunuzun cezbedici olmasına dikkat edin. Parfüme bulanmış bir vücuttan ziyade doğal koku notalarını tercih edin. Cinsellik her zaman çıplaklık değildir. Çıplaklık yerine içine biraz erotizm katarak hep kendinizi hazırlar hemde gizli çıplaklıkla partnerinizi harekete geçirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir