Cinsel isteksizliğe iyi gelen cinsel isteği artıran bitkiler

Cinsel istek
Cinsel isteği artırmak için

Cinsel isteksizliğiniz mi var? Yalnız değilsiniz. Kadınlar olarak çoğumuz bu konuda erkeklere yetişemiyoruz. Bu da aradaki romantizmin bozulmasına neden olabiliyor. Cinsel isteksizliğiniz birçok sebepten meydana gelebilir. Bunlardan bazılar hormonal dengesizlikler, kan dolaşımının yavaş olması, depresyon ve anksiyetedir. Tüm bu sebeplere rağmen hala yapabileceğiniz bazı şeyler var. Gelin bitkisel yollarla libidomuzu artıralım J

Öncelikle alerji konusunda sizi uyarmak isterim. Herhangi bir bir bitkiye karşı alerjiniz olabilir. Bu nedenle bitkileri kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Genellikle dulavratotu, anason ve karayılan cinsel isteği artırıcı özellikleriyle bilinir.

Ginkgo Biloba

Cinsel istek vajinadaki kan dolaşımıyla doğru orantılıdır. Ginkgo Biloba kan dolaşımını artıran özelliğe sahiptir. Ayrıca hafızayı güçlendirir, stres seviyesini düşürür, depresyona iyi gelir.

Sibirya ginsengi

Sibirya ginsengi vücuttaki östrojen seviyesini artırır. Bu bitkisel ilaç östrojen seviyesi düşük kadınlar tarafından tercih edilmelidir ki doktorunuza konuyla ilgili danışmanız da gerekecektir. Östrojen seviyeniz normal düzeyde ise gereğinden fazla östrojen salgılamak sağlığınıza iyi gelmeyecektir.

Damiana yaprakları

Damiana yaprakları yüzyıllardır cinsel istek artırıcı olarak kullanılıyor. Görünüşe bakılırsa yerliler de bu konuda kafa patlatmışa benziyor. Fakat sonunda doğru ilacı bulmuşlar ve bize miras bırakmışlar. Damiana yapraklarını kaynatarak kendinize hazırlayacağınız çay cinsel isteğinizi artıracaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir